Hakkımızda
2016'dan beri promosyon ve hediyelik eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kuruluşundan bu yana promosyon 40'a yakın kendi ürünlerini üretmekte ve bunun yanında, günümüze kadar promosyon ajanda, anahtarlık ve kalem setleri gibi bir çok promosyon üründe siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamaktadır. Bunun yanı sıra  Kişiye özel ürünlerimiz arasında, özel günleriniz için firmamız Kupa bardak, Türk kahvesi fincanı, Mousepad ve tişört ağırlıklı olmak üzere 700 Ürün çeşidi ile hediyelik eşya alanında da hizmet veren bir firmayız. 

 

Sağladığımız hizmetler:
 

Promosyon ve Hediyelik eşya ürünlerimizde lazer kesim, lazer markalama, uv baskı, transfer baskı veya dijital baskı tekniklerinden isteğinize özgü düzenlemeler yaparak, sizlere en kaliteli şekilde ve en kısa sürede hizmet vermekteyiz.
 
Şirketimizde ürünlerimizin görsellerinin bulunduğu showroom bölümümüzden satın alacağınız ürünler hakkında görsel bir keşif    gerçekleştirebilirsiniz.
 
Üstlendiğimiz projelerde sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Size ve/veya şirketinize en üst seviyede hizmet verebilmek için ürününüzün  tasarımından teslimine kadar geçen sürede sizinle fikir alışverişinde bulunmaktan memnuniyet duyarız.
 
Uzman kadromuz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz  işlerde en önemli unsurumuz müşteri memnuniyetidir.
 
Yeşilova mahallesi, Bornova/İzmir‘de bulunan firmamızın tüm çalışma alanları, aynı  adres içerisinde bulunmaktadır. Grafik tasarım bölümü,
Sıcak Baskı, Uv ve Lazer Baskı atölyemiz,  Ahşap kutu imalatı, Masa sümenleri/İsimlikleri ve Montaj atölyemiz gibi bir çok birimimiz kompleks çalışmakta, bu sayede işlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.
 

 

Hediye Kapımda, sizin veya şirketinizin tanıtımı için beklediğiniz kalite, görsellik ve fiyat avantajının adıdır.
300 sayfalık, geniş ürün yelpazesinden oluşan ürün kataloğumuzla, güçlü stok ve üretimden gelen güç ile en ekonomik ve en sorunsuz ürün tedarikçiniz olmayı dileriz.
 

 

Hediye Kapımda
Promosyon Reklam ve Tanıtım Ürünleri